Tracę rozdzielczość czyli kto nie lubi gdy go chwalą.

31 sierpnia, 2012
Posted in Film, moto
31 sierpnia, 2012 Artur Wagnerowski

Tracę rozdzielczość czyli kto nie lubi gdy go chwalą.

Ten tydzień był szaleńczo-tępy tzn. nie był niemądry – raczej pracowity taki mój nowy neologizm. O szaleńczym tępie pracy świadczy mój zawalony ikonami  z kilku projektów pulpit, oraz wentylator na monitorze sic! Taka przypadłość trafiła się mojemu grzejtorowi albo monitopiecowi, bo po długiej pracy w wysokiej temperaturze tak się nagrzewa, że trzeba go chłodzić takim wentylatorkiem. Inaczej obraz skacze i myślisz że „rozdzielczość Ci pada” więc wyłączasz kompa i idziesz na kawe/energizera/magnez – wracasz patrzysz, że działa, że już nie skacze i myślisz sobie – no to moje oczy nawalają nie monitor się zepsuł.

Dziś dostałem wiele pochwał – nie nie od żony, ale od moich klientów. Wszystkim dziękuję. Jak się dziecko chwali to ono już nie będzie grzeczne – sprawdziłem na swoich „3 muszkieterach”. Tak samo będzie ze mną. Jutro wyjeżdżam i coś mi się zdaje, że jak wrócę to mnie „pochwalicie inaczej”. Cóż – takie przeczucie.

Po prostu nie będę mógł odbierać maili częściowo z tego, że nie będę dawał Austriakom zarobić zylion euro na internecie mimo, że mam „wagnerowskie” nazwisko. W ten weekend jadę z ekipą z DeemeeD na European Bike week w austriackiej miejscowości Faak am see (jak ja lubię oglądać ten kraj jak z makiety).

Będzie się działo – kto nie wierzy niech zobaczy galerię Huuura Elvis żyje.

[vimeo id=”29428430″ width=”600″]

[nggallery id=8]

 

Nie zmieniam tematu – tutaj pochwały!

„A tak ogólnie – co już CI pewnie mówiłam, ale serwis bardzo się podoba i Konrad jest bardzo zadowolony [tu był uśmiech] także kawał dobrej roboty [tu też był].”

Napisała Agnieszka – odpaliłem dla Capricorn fajny serwis tematyczny www.pl.capricorn.pl/ogrzewanie_plaszczyznowe/

Pomyślałem – sobie – kurcze jesteście zadowoleni z tego ze macie serwis nowocześniejszy technologicznie od poprzedniego. Ja wiem, że tak jest, ale wizualnie jest przestarzały taki jest fakt. Nie będę psuł tej radości bo kupę roboty pod kampanię i pozycjonowanie zostało zrobione.

„Poza tym jest projekt jest fantastyczny, bardzo nam się podoba.”

Napisała Pani Aleksandra

No to już dotarłem na szczyt – pomysłem – skoro zadowoliłem prezesa i były już tylko drobne poprawki to znaczy, że jestem „miszczem świata”. Pora podnieść stawki 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Contact

WIDER PERSPECTIVE

Zobacz swoją Markę w szerszej perspektywie.
Zbuduj nowy wizerunek i zyskaj zaufanie klientów.

kontakt

+48 791283173

Contact